Wprowadź miejsce docelowe, aby rozpocząć wyszukiwanie
15 CZE-16 CZE
1 Pokój, 2 Goście
Kod promocyjny
Ważny kod promocyjny
Gwarancja najlepszych cen

Zajęcia dla dzieci w Leonardo Plaza Tiberias

Leonardo Plaza Tiberias zapewnia rozrywkę dla zarówno młodych, jak i starszych gości, oferując szereg atrakcji obejmujących praktyczne zajęcia, takie jak warsztaty i gry towarzyskie, a także imprezy, tańce i pokazy na żywo inspirowane hitami z Broadwayu. Najmłodsi docenią hotelowy klub dla dzieci, który jest wyposażony w zabawki i konsole do gier, oferując bezpieczne środowisko na relaks i zabawę. 

Zajęcia dla zieci

Dzieci przebywające w Leonardo Plaza Tiberias będą mogły skorzystać z wszelkiego rodzaju zajęć odpowiednich do ich wieku, mających na celu zapewnienie rozrywki i edukacji. Hotelowy klub dla dzieci jest wyposażony w gry planszowe, konsole do gier, filmy i kreatywne zajęcia praktyczne, aby miło spędzić czas. Odbywają się tu też warsztaty kulinarne pod okiem profesjonalnych kucharzy, podczas których maluchy uczą się, jak przygotowywać łatwe posiłki. Ciekawostki i konkursy tematyczne z nagrodami to inne propozycje zapewniające dobrą zabawę, które wywołają uśmiech na małych buziach. 

Rozrywka na żywo

Rodzinne produkcje muzyczne są codziennością w Leonardo Plaza Tiberias. Utalentowany zespół od animacji i rozrywki zadba o to, abyś tu nigdy nie zaznał nudy. Będziesz mógł zobaczyć produkcje międzynarodowe i lokalne, zawsze też możesz dołączyć do grupowych zabaw przy basenie i imprez typu pop-up.

Rezerwuj bezpośrednio i uzyskaj 10% zniżki

Dołącz do Leonardo AdvantageCLUB już dziś, jest to darmowe i łatwe!
Zacznij zarabiać już teraz i zbieraj punkty dla bezpłatnego pobytu w jednym z naszych hoteli Leonardo.

Masz już konto?
Gwarancja niskich cen
Bezpieczna płatność online
Brak ukrytych opłat za rezerwację
Masz już konto?