Rezerwuj bezpośrednio i ciesz się
10% zniżki na wszystkie rezerwacje
Masz już konto? Zaloguj się

Rezerwuj bezpośrednio i uzyskaj 10% zniżki

Rezerwuj bezpośrednio i uzyskaj 10% zniżki
Wprowadź miejsce docelowe, aby rozpocząć wyszukiwanie
25 LIP-26 LIP
1 Pokój, 2 Goście
Kod promocyjny
Ważny kod promocyjny
Gwarancja najlepszych cen
Gwarancja niskich cen
Bezpieczna płatność online
Brak ukrytych opłat za rezerwację

Zostań nagrodzony za swoją lojalność!

Zachęcamy do uczestnictwa w Leonardo AdvantageCLUB, co pozwoli gościom korzystać z ofert na wyłączność w trakcie podróży. Przyłączenie się jest nieodpłatne i łatwe, a członkostwo w AdvantageCLUB pozwala na gromadzenie punktów za rezerwację zakwaterowania w naszych hotelach za pośrednictwem konta członkowskiego. 

Zgromadzone punkty można następnie zamienić na darmowy pobyt w dowolnym Leonardo Hotels, jednak ważne jest, aby bilans na koncie był uzupełniany wydatkami na rezerwację lub punktami w dowolnym okresie wynoszącym 18 miesięcy. Jeśli wolisz zbierać mile premiowe Miles & More lub punkty BahnBonus, wybierz Miles & More lub Deutsche Bahn jako preferowane źródło zarobków i zbieraj jedną milę premiową lub jeden punkt BahnBonus za każde euro wydane na cenę pokoju.

Ponadto członkowie otrzymają także rabat w wysokości 10% na wszystkie rezerwacje przez Internet, rabat w wysokości 10% na posiłki i napoje w trakcie pobytu, darmową możliwość późnego wymeldowania się oraz wachlarz innych ofert na wyłączność.

Odpowiedzi na pytania dotyczące programu można znaleźć w sekcji z często zadawanymi pytaniami tutaj. Można też skontaktować się z nami za pośrednictwem poniższego przycisku. 

Wykorzystaj swój pobyt

10% zniżki na wszystkie rezerwacje online

10% zniżki na wszystkie rezerwacje online dokonane na stronie internetowej Leonardo Hotels bezpośrednio po rejestracji

Różne preferencje dotyczące zbierania

Wybierz jedną z następujących opcji zbierania punktów: punkty, mile premiowe Miles & More lub punkty BahnBonus, wybór należy do Ciebie!

10% zniżki na jedzenie i napoje

10% zniżki na jedzenie i napoje w restauracji lub barze

DARMOWE późne wymeldowanie

DARMOWE późne wymeldowanie na życzenie i dostępność

Ekskluzywne oferty

Ekskluzywne oferty i transakcje klubowe tylko dla uczestników programu
Zbieraj punkty
1 EUR = 1 punkt
Zdobywanie punktów jest łatwe - otrzymasz 1 punkt za każde € z pierwszej rezerwacji! Sprawdź w FAQ, które hotele są już częścią programu.
Zdobyte punkty
Każdy 1 punkt = 0,08 € na zakup w taryfach publicznych
Każdy 1 punkt = 0.08€ na zakup
*Aby zdobywać punkty AdvantageCLUB, zaloguj się na swoje konto Leonardo AdvantageCLUB. Proszę pamiętać, że liczba punktów może się różnić w zależności od kategorii hotelu, okresu pobytu i kategorii pokoju. Tylko pełne rezerwacje mogą być opłacane punktami. Częściowa wymiana punktów nie jest możliwa.
Leonardo AdvantageCLUB - Zbieraj i Wymieniaj

Z Leonardo AdvantageCLUB możesz zbierać i używać punktów podczas snu! Kiedy wymienisz lub zdobędziesz więcej punktów w ciągu 18 miesięcy, Twoje punkty pozostaną aktywne na Twoim koncie.
 

Zasady i warunki
Miles & More mile premiowe

Jako uczestnik programu Miles & More możesz wybrać mile premiowe Miles & More jako preferowany sposób gromadzenia środków i otrzymać 1 punkt premiowy za każde 1€ obrotu za każdy pobyt.

Zasady i warunki
BahnBonus

Wybierz program Bahn BahnBonus Deutsche Bahn jako preferencję zbiorową i otrzymaj 1 punkt nagrody BahnBonus za każde 1 euro obrotu za każdy pobyt.

Zasady i warunki
Jak zdobyć preferowane punkty premiowe we wszystkich uczestniczących w programie hotelach Leonardo w zaledwie 2 prostych krokach!
1

Aby zdobyć preferowane punkty premiowe w hotelach Leonardo, musisz najpierw być uczestnikiem programu lojalnościowego Leonardo AdvantageCLUB. Zarejestruj się tutaj online i wybierz swoje preferencje dotyczące zdobywania punktów przed rezerwacją pobytu.

2

Przy zameldowaniu w którymkolwiek z hoteli Leonardo biorących udział w programie, wystarczy przedstawić swój numer karty członkowskiej Leonardo AdvantageCLUB wraz z ID uczestnika. Punkty premiowe zostaną zaksięgowane na koncie po wyjeździe i będą dostępne na wybranym przez Państwa koncie premiowym w ciągu czterech do sześciu tygodni po wymeldowaniu się na pobyt kwalifikacyjny.

Państwa satysfakcja jest naszym najważniejszym priorytetem.
Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz? Zapoznaj się z naszymi najczęściej zadawanymi pytaniami.
Dołącz do AdvantageCLUB teraz. To jest łatwe i darmowe!
Masz już konto??Zaloguj się

AdvantageCLUB Kontakt

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i udzielimy niezbędnych informacji. Czekamy na Państwa prośby, sugestie i opinie. Wsparcie AdvantageCLUB jest dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00. W pilnych sprawach prosimy o bezpośredni kontakt z hotelem.