hero-image
Spotkania i wydarzenia
Zainspirowani przez naszych gości do tworzenia wartości i satysfakcji klientów
Wprowadź miejsce docelowe, aby rozpocząć wyszukiwanie
21 WRZ-22 WRZ
1 Pokój, 1 Gość
Kod promocyjny
Ważny kod promocyjny
Gwarancja najlepszych cen

Świat spotkań z hotelami Leonardo

Leonardo Hotels rozumie, co to znaczy prowadzić interesy. Ma w ofercie dobrze zlokalizowane hotele biznesowe w jednych z najlepszych miejsc w całej Europie. Zapewnia się w nich biurka robocze w sypialniach i przestrzenie na małe spotkania, ale także w pełni wyposażone centra konferencyjne i wspaniałe sale balowe na ważne wydarzenia. Oprócz wygodnych, stylowych i jasno oświetlonych pokoi konferencyjnych, możliwości organizowania ważnych uroczystości i przestrzeni spotkań wyposażonych w najnowocześniejszą technologię zdecydowaną zaletą Leonardo Hotels jest doświadczony personel, który wie, jak zadbać o bezproblemowy przebieg wydarzenia każdej wielkości. Pakiety konferencyjne są dostępne na żądanie i stanowią rewelacyjny sposób oszczędności. Oprócz tego gwarantują profesjonalną opiekę nad gośćmi. Ci, którzy szukają miejsca na zorganizowanie małego seminarium, pełnego wrażeń dnia szkoleniowego, większej wystawy lub wymarzonego wesela, ciężką pracę powinni zostawić personelowi Leonardo Hotels.

Zrób sobie przerwę, miej torbę 

Indywidualna torba na przerwę na kawę na żądany dystans, wypełniona zróżnicowanym zestawem energii i witamin.

Powrót do wydarzeń na miejscu - bezpieczny i osobisty

Kierując się zasadą " Zrób sobie przerwę, miej torbę", hotele Leonardo oferują nową koncepcję przerwy na kawę, która zastąpi poprzednie bufety. Zapewnia to utrzymanie wymaganego dystansu. Każdy uczestnik imprezy otrzymuje na swoim miejscu swoją osobistą, ekologiczną torbę z przerwą na kawę. Torebka jest bardzo różnorodna w energetycznym i bogatym w witaminy jedzeniu, wypełnionym indywidualnie w zależności od dnia i wymagań klienta - higienicznym, praktycznym i przyjaznym dla pandemii. W przypadku dostawy kawy istnieje możliwość wyboru dzbanków do kawy w pomieszczeniu lub, zgodnie z odpowiednimi przepisami, użycia ekspresu do kawy w foyer / przed pomieszczeniem do przerwy.

*Dostępna we wszystkich naszych Hotelu Spotkań na terenie Niemiec!

Krótkoterminowy termin anulowania rezerwacji

Szczególnie w tych czasach może się zdarzyć, że spotkanie lub seminarium nie może odbyć się zgodnie z planem. Oferujemy naszym klientom możliwość bezpłatnego odwołania imprezy do 14 dni przed jej terminem. Obowiązuje dla aktualnych zapytań z datą imprezy do 30.4.2021 r., z uwzględnieniem sytuacji rezerwacji na hotel. Nie dotyczy aktualnych rezerwacji i terminów targów.

Obowiązuje dla rezerwacji do 40 uczestników:

  • Do 14 dni przed imprezą - 100% bez opłat
  • Do 07 dni przed imprezą - 20% bez opłat

Obowiązuje dla rezerwacji pomiędzy 41 a 100 uczestnikami:

  • Do 18 dni przed imprezą - 100% bez opłat
  • Do 10 dni przed imprezą - 50% bez opłat
  • Do 05 dni przed imprezą - 20% bez opłat

Zacznij planować swoje spotkanie!