hero-image
Spotkania i wydarzenia
Zainspirowani przez naszych gości do tworzenia wartości i satysfakcji klientów
Wprowadź miejsce docelowe, aby rozpocząć wyszukiwanie
22 CZE-23 CZE
1 Pokój, 2 Goście
Kod promocyjny
Ważny kod promocyjny
Gwarancja najlepszych cen

Świat spotkań z hotelami Leonardo

Idealny skok ze spadochronem i idealny event mają jedną wspólną cechę: wyjątkową pracę zespołową. Profesjonalny zespół, w każdej sytuacji i o każdej porze. Zaproś nas do bycia częścią swojego zespołu i zapewnij sobie sukces!

Leonardo Hotels zapewnia wszystko, czego potrzebujesz na swoje wydarzenie: hotele w atrakcyjnych lokalizacjach, przestrzeń do organizacji każdego rodzaju wydarzeń, profesjonalną obsługę i optymalny stosunek jakości do ceny.

Leonardo Hotels w Europie Środkowej* oferuje kreatywne i indywidualne koncepcje spotkań i wydarzeń. *Niemcy, Hiszpania, Włochy, Polska, Szwajcaria, Węgry, Czechy, Rumunia, Austria i Francja.

MeetNow: Hybrydowe i wirtualne rozwiązania

Oferujemy szeroką gamę rozwiązań hybrydowych i wirtualnych. Od profesjonalnych wideokonferencji dla mniejszych grup po transmisje na żywo w profesjonalnym studiu dla setek uczestników. Bądź w kontakcie i korzystaj z zalet bezpośrednich i wirtualnych spotkań z Leonardo Hotels.

Zapewniamy profesjonalne wsparcie przy planowaniu wydarzeń oraz indywidualną realizację życzeń i potrzeb, dbając o to, by wszystko przebiegało perfekcyjnie.Dowiedz się więcej o MeetNow - hybrydowych i wirtualnych rozwiązaniach dla Twojego wydarzenia.

Zacznij planować swoje spotkanie!