Vouchery Leonardo Hotels
ODKRYJ EUROPĘ I IZRAEL Z NASZYM VOUCHEREM PODARUNKOWYM
Ponad 255 hoteli w ponad 117 miejscach

Bon podarunkowy Leonardo Hotels

Po prostu podaruj... Hotele Leonardo Hotels!

Niezależnie od tego, czy chodzi o relaksujący weekend, pełną wrażeń wycieczkę po mieście, obfite śniadanie lub brunch, czy też romantyczną kolację we dwoje. Zwłaszcza, gdy nie możesz się zdecydować — karta podarunkowa Leonardo Hotels ucieszy każdego! Wystarczy dodać osobistą notatkę przy odbiorze bonu podarunkowego, a prezent nabierze własnego, indywidualnego charakteru.

Jak to działa?

Wystarczy łatwo i wygodnie zamówić bon podarunkowy za pośrednictwem poniższego formularza kontaktowego.

Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas fakturę. Prosimy o przesłanie wymaganej kwoty pieniędzy, podając swoje imię i nazwisko oraz numer faktury na adres:

Sunflower Management GmbH & Co.KG

IBAN

DE76 2105 0000 1001 3048 51

SWIFT/BIC

  HSHNDEHHXXX

Bank

Hamburg Commercial Bank, Kiel

Po potwierdzeniu płatności cyfrowy kupon „Print@Home” (wydrukuj w domu) zostanie wysłany mailowo, a wersja papierowa zostanie wysłana pocztą.

Czas realizacji zamówienia bonu wynosi od 3 do 5 dni roboczych. Prosimy o powstrzymanie się od zapytań o status zamówienia w tym czasie, aby zapewnić szybkie przetwarzanie wszystkich zapytań.

 

_____________________________________________________________________________

Masz pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji? Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem +49 (0) 30 688 322 0 lub mailowo pod adresem info@leonardo-hotels.com.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Kwota na bon
total:
25.00
Adres rozliczeniowy: