Deutsche Bahn BahnBonus Partnership Program – Terms & Conditions

Program partnerski Deutsche BahnBonus - Zasady i warunki

Wprowadź miejsce docelowe, aby rozpocząć wyszukiwanie
20 CZE-21 CZE
1 Pokój, 2 Goście
Kod promocyjny
Ważny kod promocyjny
Gwarancja najlepszych cen

Program Partnerski Deutsche Bahn BahnBonus - Regulamin

Jak się zarejestrować

 • Aby automatycznie zdobywać punkty BahnBonus po każdym kwalifikującym się pobycie w Leonardo Hotels, musisz być najpierw członkiem programu lojalnościowego Leonardo AdvantageCLUB. Do klubu można przystąpić rejestrując się online na stronie https://www.leonardo-hotels.pl/leonardo-advantage-club. Rejestracja podlega naszemu Regulaminowi Leonardo AdvantageCLUB i jest całkowicie bezpłatna.
 • Upewnij się, że wybrałeś "BahnBonus" jako swoją preferencję zarabiania podczas rejestracji lub w ramach swojego konta członka AdvantageCLUB na https://www.leonardo-hotels.pl/, jeśli jesteś już członkiem. Członkowie mogą zarabiać tylko dla preferencji zarobkowej wybranej w momencie wymeldowania. Członek może zmienić dostępne preferencje zarabiania przed danym pobytem poprzez aktualizację swojego profilu członkowskiego online. Wcześniejsze zarobki nie zostaną przeliczone na nową walutę. 

Jak zdobywać punkty

 • Aby zdobyć punkty, należy okazać kartę "BahnBonus" wraz z identyfikatorem członkowskim Leonardo AdvantageCLUB przy każdym zameldowaniu w dowolnym uczestniczącym Leonardo Hotels.
 • Zdobyte punkty BahnBonus zostaną dopisane do Twojego konta BahnBonus w ciągu czterech do sześciu tygodni po wymeldowaniu się z hotelu za pobyt kwalifikowany.
 • W przypadku braku punktów BahnBonus za jeden z pobytów, należy poprosić o nie poprzez formularz kontaktowy dostępny w ramach konta członkowskiego na https://www.leonardo-hotels.pl/.
 • Za każde 1 EUR wydane podczas pobytu w jednym z hoteli uczestniczących w programie można otrzymać 1 punkt BahnBonus. Kolejne noclegi w tym samym hotelu liczone są jako jeden pobyt, nawet jeśli noclegi zostały zarezerwowane oddzielnie. W przypadku walut innych niż euro punkty nalicza się na podstawie kursu wymiany walut obowiązującego w momencie wymeldowania.

Rezerwacje kwalifikujące się do zdobycia punktów

 • Tylko rezerwacje dokonane po zarejestrowaniu się w programie lojalnościowym Leonardo AdvantageCLUB kwalifikują się do otrzymania punktów BahnBonus. Zdobywanie punktów BahnBonus jest możliwe w przypadku rezerwacji bezpośrednich dokonywanych za pośrednictwem strony internetowej Leonardo Hotels, telefonicznie, faksem, pocztą elektroniczną lub w recepcji. Ponadto, tradycyjne biura podróży korzystające z GDS połączonego z centrum rezerwacji Leonardo Hotels również umożliwiają uczestnikowi zbieranie punktów. Wszelkie rezerwacje dokonane za pośrednictwem internetowego biura podróży, odsprzedawcy lub organizatora wycieczek NIE są liczone jako kanały uprawnione do gromadzenia punktów BahnBonus.
 • Tylko stawki za pokoje publiczne i korporacyjne kwalifikują się do kredytu BahnBonus. Następujące stawki za pokój są wyłączone z tego programu: stawki za pokój dla grupowych rezerwacji biznesowych lub turystycznych, stawki za pokój dla załogi, stawki dla pracowników, stawki dla organizatorów wycieczek, stawki dla biur podróży i stawki za pobyt gratisowy, chyba że postanowiono inaczej.
 • Punkty BahnBonus mogą być przyznane tylko posiadaczowi członkostwa "BahnBonus" i AdvantageCLUB i tylko za pokój zajmowany przez członka "BahnBonus" i AdvantageCLUB, który osobiście zameldował się w hotelu.
 • Punkty BahnBonus można zdobyć za rezerwacje dokonane we wszystkich hotelach uczestniczących w programie lojalnościowym Leonardo AdvantageCLUB, z wyłączeniem hoteli znajdujących się w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Belgii, Holandii, Izraelu, Grecji i na Cyprze. 

Dalsze warunki

 • Oferta ta nie może być łączona z innymi ofertami lub promocjami.
 • Obowiązują ogólne warunki handlowe Leonardo Hotels i Leonardo AdvantageCLUB. Wszystkie warunki handlowe są dostępne na stronie https://www.leonardo-hotels.pl lub w recepcji hotelu.
 • Zdobywanie punktów i nagród "BahnBonus" podlega Ogólnym Warunkom Handlowym BahnBonus.
 • Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak traktujemy Państwa dane osobowe, prosimy zapoznać się z naszą informacją o ochronie danych osobowych na stronie https://www.leonardo-hotels.pl/advantage-club-terms
 • Leonardo Hotels może od czasu do czasu aktualizować niniejsze warunki.