Miles & More Partnership Program – Terms & Conditions

Zasady i warunki gromadzenia Mil

Wprowadź miejsce docelowe, aby rozpocząć wyszukiwanie
20 MAJ-21 MAJ
1 Pokój, 2 Goście
Kod promocyjny
Ważny kod promocyjny
Gwarancja najlepszych cen

Zasady i warunki gromadzenia Mil

Jak się zarejestrować

 • Aby automatycznie gromadzić mile premiowe w ramach programu Miles & More po każdym pobycie kwalifikowanym w hotelu Leonardo, musisz być najpierw uczestnikiem programu lojalnościowego Leonardo AdvantageCLUB. Do klubu można przystąpić rejestrując się online na stronie https://www.leonardo-hotels.pl/leonardo-advantage-club. Rejestracja podlega naszemu Regulaminowi Leonardo AdvantageCLUB i jest całkowicie bezpłatna.
 • Upewnij się, że wybrałeś "Mile" jako preferencję zarabiania podczas rejestracji lub na swoim koncie członkowskim AdvantageCLUB na https://www.leonardo-hotels.pl, jeśli jesteś już członkiem. Członkowie mogą zarabiać tylko dla preferencji zarobkowej wybranej w momencie wymeldowania. Członek może zmienić dostępne preferencje zarabiania przed danym pobytem poprzez aktualizację swojego profilu członkowskiego online. Wcześniejsze zarobki nie zostaną przeliczone na nową walutę.   

Jak gromadzić mile

 • Aby gromadzić mile, należy okazać kartę "Miles & More" wraz z identyfikatorem członkowskim Leonardo AdvantageCLUB przy każdym zameldowaniu w dowolnym hotelu uczestniczącym w programie Leonardo. Mile zostaną naliczone na konto uczestnika programu Miles & More w ciągu czterech do sześciu tygodni od wymeldowania z hotelu za pobyt kwalifikowany.
 • Jeśli brakuje Ci mil premiowych za któryś z pobytów, poproś o nie za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na Twoim koncie członkowskim na stronie https://www.leonardo-hotels.pl.
 • Za każde 1 EUR wydane podczas pobytu w jednym z hoteli uczestniczących w programie można otrzymać 1 punkt Miles & More. Kolejne noclegi w tym samym hotelu liczone są jako jeden pobyt, nawet jeśli noclegi zostały zarezerwowane oddzielnie. W przypadku walut innych niż euro, punkty naliczane są na podstawie kursu wymiany walut obowiązującego w momencie wymeldowania.

Które rezerwacje uprawniają do gromadzenia mil?

 • Tylko rezerwacje dokonane po zarejestrowaniu się w programie lojalnościowym Leonardo AdvantageCLUB kwalifikują się do gromadzenia mil. Mile można gromadzić w przypadku rezerwacji bezpośrednich dokonywanych za pośrednictwem strony internetowej Leonardo Hotels, telefonicznie, faksem, e-mailem lub w recepcji. Ponadto, tradycyjne biura podróży korzystające z GDS połączonego z centrum rezerwacji Leonardo Hotels również umożliwiają uczestnikowi programu gromadzenie mil. Wszelkie rezerwacje dokonane za pośrednictwem internetowego biura podróży, odsprzedawcy lub organizatora wycieczek NIE są liczone jako kanały uprawnione do gromadzenia mil.
 • Jedynie ceny pokoi ogólnodostępnych i korporacyjnych kwalifikują się do ulgi milowej. Następujące stawki za pokój są wyłączone z tego programu: stawki za pokój dla grupowych rezerwacji biznesowych lub turystycznych, stawki za pokój dla załogi, stawki dla pracowników, stawki dla organizatorów wycieczek, stawki dla biur podróży i stawki za pobyt gratisowy, chyba że postanowiono inaczej.
 • Mile mogą być przyznane tylko posiadaczowi członkostwa "Miles & More" i AdvantageCLUB i tylko za pokój zajmowany przez członka "Miles & More" i AdvantageCLUB, który osobiście zameldował się w hotelu.
 • Możliwe jest gromadzenie mil za rezerwacje dokonane we wszystkich hotelach uczestniczących w programie lojalnościowym Leonardo AdvantageCLUB, z wyłączeniem hoteli znajdujących się w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Belgii, Grecja, Cypr i Holandii.

Dalsze warunki

 • Oferta ta nie może być łączona z innymi ofertami lub promocjami.
 • Obowiązują ogólne warunki handlowe Leonardo Hotels i Leonardo AdvantageCLUB. Wszystkie warunki są dostępne na stronie https://www.leonardo-hotels.pl/ lub w recepcji hotelu.
 • Zdobywanie mil i nagród "Miles & More" podlega Ogólnym Warunkom Programu Miles & More.
 • Aby uzyskać więcej informacji na temat sposobu przetwarzania danych osobowych, należy zapoznać się z naszą informacją o ochronie danych osobowych na stronie https://www.leonardo-hotels.pl/advantage-club-terms.
 • Leonardo Hotels może od czasu do czasu aktualizować niniejsze warunki.