Wprowadź miejsce docelowe, aby rozpocząć wyszukiwanie
25 LIP-25 LIP
1 Pokój, 2 Goście
Kod promocyjny
Ważny kod promocyjny
Gwarancja najlepszych cen

Zajęcia dla dzieci w Herods Dead Sea Hotel

Herods Dead Sea nagradza swoich gości szerokim wachlarzem atrakcji i rozrywki dla całej rodziny. Zespół animatorów organizuje wszelkiego rodzaju imprezy przy basenie, które zachęcają gości do uczestnictwa. Program obejmuje także zajęcia sportowe, takie jak pilatesa i zajęcia z jogi. W hotelowym klubie dla dzieci, najmłodsi znajdą oazę zabawy i wypoczynku. 

Zajęcia dla dzieci

hotelowy klub dla dzieci w Herods Dead Sea to przyjemny plac zabaw, który pobudzi umysły i wyobraźnię Twoich pociech. Są tam wszelkiego rodzaju gry i zabawki dla wszystkich grup wiekowych. Okazjonalne warsztaty, pokazy filmowe i przyjęcia.

Zajęcia rekreacyjne dla wszystkich

Pilates, joga, aqua aerobik i zumba to tylko niektóre z zajęć, które pomogą zadbać o kondycję i rozrywkę gości podczas pobytu w Herods Dead Sea. Dwutygodniowy „Festiwal błota” jest jedną z najbardziej angażujących atrakcji w ofercie. Zabawa ma ciąg dalszy wieczorem, gdy pokazy na żywo oczarowują gości. Wykłady i warsztaty to kolejne atrakcje sezonowe, które zapewnią rozrywkę w chłodniejszych porach roku. 

Zarezerwuj bezpośrednio
Zarezerwuj bezpośrednio

Rezerwuj bezpośrednio i uzyskaj 10% zniżki

Dołącz do Leonardo AdvantageCLUB już dziś, jest to darmowe i łatwe!
Zacznij zarabiać już teraz i zbieraj punkty dla bezpłatnego pobytu w jednym z naszych hoteli Leonardo.

Gwarancja niskich cen
Bezpieczna płatność online
Brak ukrytych opłat za rezerwację
Masz już konto?
Masz już konto?