Wprowadź miejsce docelowe, aby rozpocząć wyszukiwanie
15 CZE-16 CZE
1 Pokój, 2 Goście
Kod promocyjny
Ważny kod promocyjny
Gwarancja najlepszych cen

All-inclusive w Leonardo Club Dead Sea

Leonardo Club Dead Sea Hotel to przeżycie all-inclusive w najniższym punkcie na ziemi, blisko leczniczych wód Morza Martwego. Znajduje się on na prywatnej plaży z widokiem na jezioro, dzięki czemu zapewnia wspaniały widok ze wszystkich 388 atrakcyjnie wyposażonych pokojów. Goście będą również mieli dostęp do hotelowego parku wodnego, kreatywnej kuchni ze śniadaniem, obiadem, kolacją i lekką przekąską o północy, oraz do rozrywki - wszystko to jest częścią pakietu all-inclusive.

Park wodny

Pobyt w tym przyjaznym rodzinie kurorcie nad Morzem Martwym obejmuje wstęp do parku wodnego z licznymi atrakcjami, w tym trzema zjeżdżalniami. Jest to jedyny tego rodzaju park w rejonie, a osoby postronne nie mają do niego wstępu. Tylko goście z Leonardo Club Dead Sea mogą uzyskać do niego dostęp w ramach pakietu wakacyjnego all-inclusive. 

Przysmaki all-inclusive

Urlop all-inclusive w Leonardo Club Dead Sea umożliwia codzienne doświadczenie kulinarnych podróży. W hotelu serwowane jest spektakularne menu "jesz ile chcesz", dostępne na śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację w nocy. Codziennie możesz liczyć na świeże składniki i kreatywnie przyrządzone dania. 

Dzień na plaży

Dostęp do prywatnej plaży przylegającej do Leonardo Club Dead Sea jest częścią każdego rezerwowanego przez gości pakietu all-inclusive. Malownicza plaża posiada wszystkie udogodnienia potrzebne do spędzenia wolnego czasu na opalaniu i kąpielach w leczniczych wodach Morza Martwego. Znajdziesz tu leżaki, hamaki, parasole i przekąski. Dostępne są tu także sporty plażowe. Jeśli wolisz pozostać na terenie hotelu, możesz zrelaksować się przy basenie.