Wprowadź miejsce docelowe, aby rozpocząć wyszukiwanie
20 CZE-21 CZE
1 Pokój, 2 Goście
Kod promocyjny
Ważny kod promocyjny
Gwarancja najlepszych cen
Herods Palace Eilat Hotel - Outdoor PoolHerods Palace Eilat Hotel - Outdoor Pool

Zajęcia dla dzieci w Herods Palace Eilat Hotel

Herods Palace Eilat jest idealnym miejscem dla rodzin, które zachęca do brania udziału w różnych zajęciach, by zarówno dorośli, jak i dzieci, mogli się dobrze bawić. Program obejmuje pokazy na żywo inspirowane międzynarodowymi przebojami, koncerty na specjalne okazje i niespodzianki przygotowane przez zespół animatorów. Dzieci mogą brać udział w warsztatach i imprezach odpowiednich dla ich wieku. Na miejscu znajduje się klub dla dzieci, który oferuje niepohamowaną zabawę dla najmłodszych. 

Zajęcia dla dzieci

Najmłodsi przebywający w Herods Palace Eilat nacieszą się godzinami dzikiej zabawy w hotelowym klubie dla dzieci, który pełen jest różnego rodzaju gier dla wszystkich grup wiekowych. Warsztaty i przyjęcia tylko spotęgują niezapomniane przeżycia najmłodszych. Są tu nawet organizowane tańce, typowe są też pokazy filmowe. Dla dodatkowej dawki kreatywnej zabawy dla dzieci warto zachęcić je, by wzięły udział w zajęciach artystycznych i rękodzielniczych. 

Rozrywka na żywo

Herods Palace Eilat oferuje bogaty program rozrywkowy obejmujący wszystko od komediowych monologów po koncerty. Gościom w szczególności przypadną do gustu produkcje muzyczne inspirowane międzynarodowymi produkcjami z Broadway'u. Utalentowani muzycy, tancerze i akrobaci wyjdą na scenę, by zabawić gości Herods Palace Eilat w każdym wieku. W chłodniejszych porach roku zespół animatorów przygotowuje gry towarzyskie, wykłady i warsztaty, aby odpędzić zimowy spadek nastroju. 

Rezerwuj bezpośrednio i uzyskaj 10% zniżki

Dołącz do Leonardo AdvantageCLUB już dziś, jest to darmowe i łatwe!
Zacznij zarabiać już teraz i zbieraj punkty dla bezpłatnego pobytu w jednym z naszych hoteli Leonardo.

Masz już konto?
Gwarancja niskich cen
Bezpieczna płatność online
Brak ukrytych opłat za rezerwację
Masz już konto?