Wprowadź miejsce docelowe, aby rozpocząć wyszukiwanie
19 CZE-20 CZE
1 Pokój, 2 Goście
Kod promocyjny
Ważny kod promocyjny
Gwarancja najlepszych cen
Leonardo Club Hotel Eilat - All Inclusive - SlideLeonardo Club Hotel Eilat - All Inclusive - Slide

All-inclusive w Leonardo Club Hotel Eilat - All Inclusive

Leonardo Club Eilat Hotel zapewnia atrakcyjne rodzinne wakacje w opcji all inclusive. W ramach pakietu goście mogą delektować się nieograniczonej ilości napojami i pysznymi dziełami kulinarnymi na śniadanie, obiad, kolację i w ramach przekąsek. Pokoje zawierają dodatkowe udogodnienia, takie jak bezpłatne WiFi, przybory toaletowe, zestawy do kawy i herbaty oraz rozrywka w pokoju. Goście w każdym wieku mogą spędzić miło czas w hotelowym parku wodnym ze zjeżdżalniami i basenami z wodospadami. 
 

Wyżywienie

Kulinarne doznania all-inclusive czekają na Ciebie od wczesnego rana do północy. Wybierz smakołyki z hotelowego pizza-baru, zjedz lody w barze przy basenie, rozkoszuj się słodkim kawałkiem ciasta po południu i zaspokajaj pragnienie, kiedy tylko chcesz, dzięki niekończącej się ofercie napojów dostępnych przez cały czas Twojego pobytu.

Rozrywka

Doznania all-inclusive w Leonardo Club Eilat obejmują rozrywkę, która wywołuje uśmiech na twarzy i przegania zmartwienia. Wyobraź sobie wszelkiego rodzaju utalentowanych tancerzy i wykonawców, którzy wychodzą na scenę, aby odtworzyć magię kolorowych musicali. Młodsi goście będą się dobrze bawić w klubie dla dzieci, który oferuje wszelkiego rodzaju gry, pokazy filmowe i inne zorganizowane zajęcia.