Wprowadź miejsce docelowe, aby rozpocząć wyszukiwanie
19 CZE-20 CZE
1 Pokój, 2 Goście
Kod promocyjny
Ważny kod promocyjny
Gwarancja najlepszych cen
Leonardo Plaza Hotel Eilat - Pool View & Sea LandscapeLeonardo Plaza Hotel Eilat - Pool View & Sea Landscape

Zajęcia dla dzieci w Leonardo Plaza Hotel Eilat

Leonardo Plaza Eilat, hotel nad Morzem Czerwonym z najbardziej spektakularnymi widokami, oferuje liczne rozrywki, zachęcając, by spędzić wakacje na tych skąpanych w słońcu ziemiach. Pokazy na żywo, warsztaty, gry towarzyskie, konkursy i przyjęcia to tylko niektóre z atrakcji mających na celu zapewnienie rozrywki. Dzieci mają dostęp do kolorowego klubu dla dzieci wyposażonego w gry i zabawki odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych. 
 

Zajęcia dla dzieci

Klub dla dzieci w Leonardo Plaza Eilat to kolorowa przystań dla ciekawskich umysłów, przeznaczona do zabawy i nauki. Mają tam dostęp do wszelkiego rodzaju zabawek i gier, mogą też zapisać się na szereg zajęć, takich jak malowanie, kolorowanie, rysowanie i tworzenie ładnych, małych pamiątek. Hotelowy zespół animatorów opracowuje wiele innych atrakcji rekreacyjnych stosownie do wieku dzieci, aby zapewnić im rozrywkę. Konkursy o tematyce międzynarodowej, takie jak sygnowane zajęcia edukacyjne „Dookoła świata”, są nagradzane pieczątkami w zabawkowym paszporcie i nagrodami. 

Rozrywka na żywo

Akrobatyka, musicale i inne występy na żywo są zaprojektowane tak, aby zadowolić gości w każdym wieku. Pokazy magii pobudzają wyobraźnię i wyzwalają nieoczekiwane emocje. Zabawa przy basenie wciąga wszystkich aktywnych podróżników. Odbywa się tu wiele imprez, które sprawiają, że goście są zadowoleni, a w chłodniejszych miesiącach wykłady i gry towarzyskie nadrabiają brak możliwości zorganizowania letnich zajęć.
 

Rezerwuj bezpośrednio i uzyskaj 10% zniżki

Dołącz do Leonardo AdvantageCLUB już dziś, jest to darmowe i łatwe!
Zacznij zarabiać już teraz i zbieraj punkty dla bezpłatnego pobytu w jednym z naszych hoteli Leonardo.

Masz już konto?
Gwarancja niskich cen
Bezpieczna płatność online
Brak ukrytych opłat za rezerwację
Masz już konto?