Wprowadź miejsce docelowe, aby rozpocząć wyszukiwanie
20 MAJ-21 MAJ
1 Pokój, 2 Goście
Kod promocyjny
Ważny kod promocyjny
Gwarancja najlepszych cen
Leonardo Privilege Hotel Eilat - All Inclusive - PoolLeonardo Privilege Hotel Eilat - All Inclusive - Pool

All-inclusive w Leonardo Privilege Hotel Eilat - All Inclusive

Leonardo Privilege to hotel przyjazny rodzinom z najlepszą kulinarną ofertą all inclusive w regionie obejmującą sycące śniadania, obiady i kolacje, jak również szeroki zakres przekąsek i napojów. Najmłodsi goście mogą bawić się w klubie dziecięcym, podczas gdy dorośli mają możliwość zrelaksowania się przy drinku nad basenem. Istotną częścią pakietu all inclusive jest również rozrywka na żywo.
 

Wyżywienie

Goście Leonardo Privilege Hotel mogą oczekiwać epikurejskich doznań serwowanych na śniadanie, obiad i kolację oraz w ramach przekąsek pomiędzy daniami głównymi. Zapraszamy do skorzystania z mnogości zalet naszej kulinarnej oferty all-inclusive z najświeższymi składnikami sezonu oraz kuchnią, która z powodzeniem może stawać w szranki z najlepszymi śródziemnomorskimi kuchniami na świecie.

Klub dziecięcy

Klub dziecięcy znajdujący się na terenie hotelu oferuje zajęcia oraz gry przygotowane z myślą o wszystkich grupach wiekowych. Nasi młodzi goście, bez względu na to, czy są jeszcze maluszkami, czy już nastolatkami, pokochają ofertę klubu obejmującą konsole do gier, projekcje filmów oraz suche baseny z kulkami dla najmłodszych.