Wprowadź miejsce docelowe, aby rozpocząć wyszukiwanie
25 LIP-25 LIP
1 Pokój, 2 Goście
Kod promocyjny
Ważny kod promocyjny
Gwarancja najlepszych cen

Zajęcia dla dzieci w Leonardo Royal Resort Eilat

Program rozrywkowy w Leonardo Royal Resort Hotel Eilat zachwyci Twoje wewnętrzne dziecko. Akrobatyczne pokazy kabaretowe są równie kolorowe jak i urzekające. Dzieci pokochają lekcje gotowania i inne warsztaty z ich udziałem przygotowane specjalnie dla nich przez zespół animatorów Fattal. Hotelowy klub dla dzieci również oferuje wiele atrakcji.

Atrakcje dla dzieci

Dzieci i nastolatki mają do dyspozycji różnego rodzaju zajęcia, spędzając czas w hotelowym klubie dla dzieci. Gry, konsole do gry, materiały artystyczne, maty do tańca i zabawki uzupełniają kreatywny wystrój klubu. Różne warsztaty, w tym lekcje gotowania i konkursy, dodają emocji temu, co i tak zapowiada się świetnie w Leonardo Royal Resort Eilat.
 

Rozrywka na żywo


Leonardo Royal Resort Eilat to przyjazny rodzinom hotel, który zapewnia niezapomniane muzyczne chwile z udziałem międzynarodowych i lokalnych talentów. Dla wszystkich jest dostępna zabawa przy basenie, a organizowane czasem letnie imprezy taneczne utrzymają Cię na nogach przez wiele godzin. Starsi goście mają zimą specjalny program, obejmujący gry towarzyskie, taniec, wykłady, warsztaty i inne zajęcia intelektualne.
 

Zarezerwuj bezpośrednio
Zarezerwuj bezpośrednio

Rezerwuj bezpośrednio i uzyskaj 10% zniżki

Dołącz do Leonardo AdvantageCLUB już dziś, jest to darmowe i łatwe!
Zacznij zarabiać już teraz i zbieraj punkty dla bezpłatnego pobytu w jednym z naszych hoteli Leonardo.

Gwarancja niskich cen
Bezpieczna płatność online
Brak ukrytych opłat za rezerwację
Masz już konto?
Masz już konto?