hero-image

Gwarancja dopasowania ceny

Wprowadź miejsce docelowe, aby rozpocząć wyszukiwanie
19 CZE-20 CZE
1 Pokój, 2 Goście
Kod promocyjny
Ważny kod promocyjny
Gwarancja najlepszych cen

Pragniemy zapewnić najlepszą cenę osobom dokonującym rezerwacji na naszej witrynie internetowej. Co więcej, jeśli użytkownik dokona u nas rezerwacji i w ciągu 24 godzin znajdzie w innym miejscu lepszą ofertę, dopasujemy naszą cenę.

Jeśli w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji na witrynie internetowej Leonardo Hotels użytkownik znajdzie lepszą cenę za pobyt w tych samych dniach, zwrócimy nadpłaconą różnicę. Wystarczy najpóźniej w kolejnym dniu po dokonaniu rezerwacji przesłać do nas za pomocą ogólnego formularza zapytań online następujące informacje:

 • prawidłowy numer rezerwacji i jej potwierdzenia z witryny internetowej Leonardo Hotels;
 • link do konkurencyjnej witryny internetowej oraz zrzut ekranu z tańszą ofertą.

Jeśli użytkownik spełni wszystkie obowiązujące warunki, skontaktujemy się z nim najszybciej jak to możliwe, aby dopasować cenę rezerwacji pobytu.

Regulamin Gwarancji dopasowania ceny
Podczas kwalifikacji do Gwarancji dopasowania ceny obowiązuje poniższy regulamin:

 • Niniejsza oferta obowiązuje wyłącznie w przypadku rezerwacji dokonanych przez oficjalną witrynę Leonardo Hotels (www.leonardo-hotels.com / www.leonardo-hotels.de / www.leonardo-hotels.fr / www.leonardo-hotels.nl / www.leonardo-hotels.it / www.leonardo-hotels.es / www.leonardo-hotels.ru / www.leonardo-hotels.pl )
 • Gwarancja dopasowania ceny ma zastosowanie wyłącznie w przypadku dokładnie takich samych elementów rezerwacji: typu pokoju, daty pobytu oraz warunków sprzedaży.
 • Gwarancja dopasowania ceny ma zastosowanie wyłącznie w przypadku cen ogłoszonych i dostępnych publicznie na innej witrynie w momencie przeprowadzenia weryfikacji. Nie ma zastosowania w przypadku niższych cen za pokój, które nie są dostępne online dla ogółu społeczeństwa, takich jak ceny prywatne, tylko dla członków, dostępne w pakiecie, korporacyjne, dla biur podróży lub konferencyjne, a także wszelkie ceny oferowane określonym grupom osób i niedostępne dla ogółu społeczeństwa. Wykluczone są również stawki subsydiowane przez strony trzecie.
 • Jeśli cena jest podana w walucie innej niż lokalna waluta hotelu, przeliczymy ją na lokalną walutę hotelu z zastosowaniem kursu wymiany z oficjalnej witryny Leonardo Hotels obowiązującego w momencie dokonywania rezerwacji;
 • Wszystkie warunki sprzedaży w porównywanej cenie – między innymi przedpłata, kaucja, liczba gości lub inne wymagania – muszą być pod każdym względem takie same jak warunki znajdujące się na witrynie internetowej Leonardo Hotels. Przykładowo w przypadku dokonania na witrynie Leonardo Hotels rezerwacji pokoju z możliwością anulowania bez dodatkowych opłat, nie można jej porównać do rezerwacji pokoju objętej płatnością z góry lub bez możliwości zwrotu opłaty na innej witrynie.
 • Do Gwarancji dopasowania ceny nie kwalifikują się witryny, na których nie ujawnia się nazwy marki hotelu aż do momentu zrealizowania płatności (włącznie ze stronami typu licytacje).
 • Zwrot kosztów nie ma zastosowania do jakichkolwiek dodatkowych opłat innych niż sama rezerwacja noclegu, włączając w to podatki, opłatę serwisową, opłatę za posiłki lub napoje czy inne opłaty.
 • Wszelkie roszczenia będą podlegały naszej weryfikacji. Musimy mieć możliwość zweryfikowania wszystkich elementów roszczenia oraz obowiązujące warunki znajdujące się na konkurencyjnej witrynie w czasie przetwarzania roszczenia.
 • O ile nie jest to zabronione przez prawo, zastrzegamy sobie prawo do zmiany lub odwołania niniejszej oferty oraz jej regulaminu w dowolnym czasie i wedle własnego uznania.
 • Aby skorzystać z Gwarancji dopasowania ceny, należy najpóźniej w ciągu 24 godzin po dokonaniu na niniejszej witrynie internetowej ważnej rezerwacji za nocleg skontaktować się z nami za pomocą ogólnego formularza zapytań online.  Niższa cena za pokój musi być dostępna do rezerwacji w momencie weryfikacji roszczenia i musi być niższa niż cena znajdująca się na witrynie Leonardo Hotels, zgodnie z ustaleniami naszych pracowników działu obsługi klienta.