hero-image

Leonardo Club Tiberias

Tyberiada, Izrael
Wprowadź miejsce docelowe, aby rozpocząć wyszukiwanie
31 MAR-1 KWI
1 Pokój, 1 Gość
Kod promocyjny
Ważny kod promocyjny
Gwarancja najlepszych cen

All-inclusive w Leonardo Club Tiberias

Pakiet all inclusive oferowany przez Leonardo Club Tiberias Hotel obejmuje codzienny wstęp do parku wodnego, wyśmienitą kuchnię i rozrywkę. Ponadto dzieci mają dostęp do klubu wypełnionego zabawkami i grami dostosowanymi do wieku. 

Kulinarna harmonia

W ramach pakietu all inclusive będziesz cieszyć się wszelkiego rodzaju przepysznymi smakołykami, w tym napojami alkoholowymi, kawą, ciastkami i lodami. Wszystko przygotowywane jest od podstaw, aby zapewnić Ci kulinarne wrażenia, na które zasługujesz.

Zabawa w wodzie

Zostań tak długo, jak chcesz, na wypełnione zabawą, przyjazne rodzinom doznania all-inclusive z całodziennymi biletami do uroczego parku wodnego z trzema zjeżdżalniami - wiele godzin rozpluskanej zabawy. Hotelowy basen o wielkości połowy basenu olimpijskiego jest alternatywą dla parku wodnego, ale jest również opcją dla oddanych pływaków w chłodniejszych miesiącach, ponieważ jest ogrzewany i zadaszony, gdy robi się chłodniej. 

Rozrywka

Goście w Leonardo Club Tiberias będą mogli oglądać różnorodne występy na żywo każdego wieczoru podczas swojego pobytu, a także bawić się przy basenie i na imprezach tanecznych. Dzieci mają dostęp do specjalnego klubu z grami i innymi niespodziankami.