Wprowadź miejsce docelowe, aby rozpocząć wyszukiwanie
25 LIP-25 LIP
1 Pokój, 2 Goście
Kod promocyjny
Ważny kod promocyjny
Gwarancja najlepszych cen

Zajęcia dla dzieci w U Magic Palace Eilat

Za każdym razem, gdy zdecydujesz się pozostać w U Magic Palace Eilat, znajdziesz coś na zabicie czasu. Hotel oferuje szeroki wachlarz zajęć, które zaspokoją Twoją potrzebę śmiechu, muzyki i ruchu. Dzieci mają dostęp do wspaniałego klubu dla dzieci, gdzie powitają ich gry, zabawki i wszelkiego rodzaju niespodzianki. Hotelowy program rozrywkowy jest również przyjazny dla rodzin. 
 

Atrakcje dla dzieci

W ramach programu rozrywkowego oferowanego przez U Magic Palace Eilat, najmłodsi mogą uczestniczyć w zajęciach praktycznych, takich jak warsztaty kulinarne, podczas których uczą się, jak przygotowywać łatwe i zdrowe posiłki. Hotelowy klub dla dzieci oferuje pokazy filmowe i inne atrakcje. Dostępne są tu również zabawki i gry planszowe. 

Rozrywka na żywo

Rozrywka dla całej rodziny jest najważniejszym punktem w U Magic Palace Eilat. Goście mogą spodziewać się kabaretu, cyrku, akrobatyki, tańca i występów na żywo. W chłodniejszych miesiącach odbywają się tu wykłady, seminaria i gry towarzyskie dla seniorów - i nie tylko. Imprezy prowadzone przez DJ-a są również częste. 
 

Zarezerwuj bezpośrednio
Zarezerwuj bezpośrednio

Rezerwuj bezpośrednio i uzyskaj 10% zniżki

Dołącz do Leonardo AdvantageCLUB już dziś, jest to darmowe i łatwe!
Zacznij zarabiać już teraz i zbieraj punkty dla bezpłatnego pobytu w jednym z naszych hoteli Leonardo.

Gwarancja niskich cen
Bezpieczna płatność online
Brak ukrytych opłat za rezerwację
Masz już konto?
Masz już konto?