Wprowadź miejsce docelowe, aby rozpocząć wyszukiwanie
19 CZE-20 CZE
1 Pokój, 2 Goście
Kod promocyjny
Ważny kod promocyjny
Gwarancja najlepszych cen

Spotkania i wydarzenia w
The Dilly

Nie ma lepszego miejsca na zorganizowanie wydarzenia niż hotel w samym sercu stolicy. Odkryj najwspanialsze londyńskie przestrzenie eventowe do wynajęcia. 

 

Planując swoją okoliczność, zaczerpnij z naszego edwardiańskiego dziedzictwa i zaskocz gości wytrwanym przepychem. Obserwuj, jak Twoje pomysły ożywają w tym pełnym wyrafinowania miejscu będącym idealnym tłem dla każdej konferencji lub eventu.  

Aby zaplanować imprezę perfekcyjną od A do Z, porozmawiaj z jednym z naszych dedykowanych organizatorów wydarzeń i wybierz spośród pakietów opracowanych na różne okazje: konferencje, eventy lub śluby. 

Sale konferencyjne

The Georgian Suite

Zorganizuj swoje wydarzenie ze stylem i w pełnym przepychu otoczeniu. Zabytkowa sala The Georgian Suite jest z nami od 1908 roku, a nasi goście uwielbiają ją za wysokie sufity, eleganckie żyrandole i lustrzane wnętrza. Jej lekki i wyrafinowany charakter sprawia, że stanowi idealną przestrzeń zarówno do zabawy, jak i spotkań czy rozmów.

The Adams Suite

Wybierz salę The Adams Suite i czerp do woli z bogatego dziedzictwa naszego hotelu. Spektakularna edwardiańska przestrzeń będzie stanowić doskonałe tło dla Twojej konferencji lub uroczystości.

Sale kameralne

W przypadku mniejszych wydarzeń dysponujemy wyborem kameralnych sal konferencyjnych: Westminister, Mayfair, Chelsea i Victoria. W każdej z nich można usadzić gości wokół jednego stołu, tak by z bliska cieszyć się swoją wzajemną obecnością.

Downstairs at The Dilly

Zorganizuj prywatne przyjęcie w naszym dostępnym na wynajem ekskluzywnym lokalu Downstairs at the Dilly, idealnej przestrzeni dla kameralnych imprez, z przytulnymi lożami i doskonale zaopatrzonym barem. To eleganckie miejsce może być dowolnie zaaranżowane, a gościom oferuje muzykę graną na żywo, mnóstwo rozrywki i fortepian w roli gł
Pokaż więcej+

Zgłoś prośbę o wydarzenie

Chętnie Państwu doradzimy i zaplanujemy kolejne wydarzenie. Prosimy o podanie kilku informacji o Państwa wydarzeniu lub konferencji, a nasz zespół konferencyjny i eventowy Leonardo Hotels skontaktuje się z Państwem.
meetings-form-background

Informacje o spotkaniu

The Dilly x

Dane kontaktowe