hero-image

Leonardo Inn Dead Sea

Morze Martwe, Izrael
Wprowadź miejsce docelowe, aby rozpocząć wyszukiwanie
31 MAR-1 KWI
1 Pokój, 1 Gość
Kod promocyjny
Ważny kod promocyjny
Gwarancja najlepszych cen

Udogodnienia i wypoczynek

Leonardo Inn Dead Sea oferuje doskonałe usługi i udogodnienia, które zaspokoją potrzeby gości w zakresie komfortu, wyżywienia i rozrywki. Basen hotelowy stanowi doskonałe miejsce na relaks, a solarium to kolejna strefa relaksu z bezpośrednim dostępem do cennego słońca nad Morzem Martwym. Atrakcje obejmują bilard i bezpłatną wypożyczalnię rowerów dla tych, którzy chcą odkryć więcej. Opcje wyżywienia obejmują bezpłatne śniadanie w holu głównym oraz autentyczne dania Beduinów w namiocie Taj Mahal w hotelowych ogrodach. 

Basen

Hotelowy basen to przyjemny obiekt, w którym można popływać, a następnie zrelaksować się na leżaku, aby czerpać korzyści z naturalnego światła nad Morzem Martwym. 

Szanowni Goście,
Basen będzie nieczynny do końca lutego 2022 roku.

Solarium

Solarium w Leonardo Inn Dead Sea to specjalny obszar hotelowy do helioterapii, która jest bardzo skuteczna w naturalnym leczeniu łuszczycy i innych chorób skóry. Solarium ma osobne strefy dla kobiet i mężczyzn. 

Spa

Goście Leonardo Inn Dead Sea mogą korzystać z obiektów spa w hotelu Leonardo Plaza Dead Sea za opłatą za wstęp w wysokości 25 NIS za dzień, obejmującą transfer do spa.
Goście zatrzymujący się na siedem lub więcej nocy mogą uzyskać bezpłatny dostęp do luksusowego spa i prywatnej plaży w Leonardo Club Dead Sea. Transfer do hotelu jest wliczony w ten pakiet. 

Usługi i działalność

Dining
  • Breakfast buffet

    7:00 - 10:30 

Activities
  • Basen zewnętrzny

  • Solarium

Service
  • Usługi pralnicze

  • Witaj maleństwo

  • Usługa prasowania

Outdoors
  • Ogród