Wprowadź miejsce docelowe, aby rozpocząć wyszukiwanie
22 CZE-23 CZE
1 Pokój, 2 Goście
Kod promocyjny
Ważny kod promocyjny
Gwarancja najlepszych cen
U Coral Beach Club Eilat Ultra All Inclusive - BasenU Coral Beach Club Eilat Ultra All Inclusive - Basen

Zajęcia dla dzieci w U Coral Beach Club Eilat Ultra All Inclusive

U Coral Beach Club Eilat Ultra All-inclusive to przyjazny rodzinie hotel oferujący cudowne doznania. Hotelowy program rozrywkowy obejmuje pokazy na żywo, koncerty, taniec, imprezy i inne wydarzenia zachęcające gości do uczestnictwa. Specjalny, dobrany do wieku program zapewni rozrywkę Twoim pociechom. Możesz także liczyć na zajęcia sportowe, takie jak nurkowanie z rurką, windsurfing, aqua aerobik i łucznictwo. 

Zajęcia dla dzieci

Jedna z najbardziej ekscytujących przestrzeni dla najmłodszych, hotelowy Klub dla dzieci, oferuje wszelkiego rodzaju zabawki i gry dla wszystkich grup wiekowych. Dostępne są również konsole do gier dla nastolatków. Ponadto hotelowy zespół animacyjny organizuje wszelkiego rodzaju imprezy, w tym lekcje gotowania dla początkujących mistrzów kuchni. Sygnowana przez Fattal gra w konkursy ciekawostek „Na całym świecie” nagrodzi małych odkrywców pieczątkami w specjalnym paszporcie i uroczymi małymi nagrodami, które zapewnią dzieciom radość z uczestnictwa, nauki i odkrywania nowych miejsc podróży. 
 

Rozrywka na żywo

To Twoje wakacje pełne magii, a U Coral Beach Club Eilat Ultra All-inclusive ma wszystko, czego potrzebujesz, aby tego w pełni doświadczyć. Spodziewaj się znakomitych wykonań uznanych na całym świecie musicali i innych występów, które zapewnią Ci niezapomniane wrażenia. Zachęcamy Cię również do udziału w zajęciach, takich jak imprezy taneczne i aqua aerobik. Hotel ten oferuje wiele innych zajęć, które będą dla Ciebie wyzwaniem i rozrywką. 

Rezerwuj bezpośrednio i uzyskaj 10% zniżki

Dołącz do Leonardo AdvantageCLUB już dziś, jest to darmowe i łatwe!
Zacznij zarabiać już teraz i zbieraj punkty dla bezpłatnego pobytu w jednym z naszych hoteli Leonardo.

Masz już konto?
Gwarancja niskich cen
Bezpieczna płatność online
Brak ukrytych opłat za rezerwację
Masz już konto?