Wprowadź miejsce docelowe, aby rozpocząć wyszukiwanie
25 LIP-25 LIP
1 Pokój, 2 Goście
Kod promocyjny
Ważny kod promocyjny
Gwarancja najlepszych cen
U Coral Beach Club Eilat Ultra All Inclusive - BasenU Coral Beach Club Eilat Ultra All Inclusive - Basen

All-inclusive w U Coral Beach Club Eilat Ultra All Inclusive

Wakacje w U Coral Beach Club Eilat Ultra All-inclusive to niezapomniane przeżycie. W tym resorcie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby spędzić najlepsze chwile w swoim życiu: od rozrywki po kulinarne rozkosze i zakwaterowanie jak w domu. Zajęcia takie jak łucznictwo, nurkowanie z rurką, windsurfing oraz inne sporty wodne również stanowią część pakietu. Wygodne pokoje wyposażone we wszystkie niezbędne udogodnienia, a także nieograniczone pyszne sezonowe kąski i świeże specjały, mnóstwo napojów, słodkich smakołyków i wszelkiego rodzaju innych niespodzianek – to wszystko sprawia, że hotel ten jest atrakcyjnym miejscem na rodzinne wakacje nad Morzem Czerwonym.
 

Bogactwo kulinarne

U Coral Beach Club Eilat Ultra All-inclusive serwuje gościom pięć obfitych posiłków każdego dnia w ramach pakietu wakacyjnego: śniadanie, kanapki, obiad, kolacja i późne przekąski. Dla gości, którzy poszukują bardziej wyrafinowanych kulinariów, hotelowa koszerna włoska restauracja nabiałowa U Eataly oferuje imponujący bufet rybny i serwuje włoskie specjały gotowane w izraelskim piecu tabun, co nadaje potrawom dodatkowy smak i aromat. Menu restauracji jest starannie opracowywane na każdą porę roku przez naczelnego szefa kuchni we współpracy z dwoma podwładnymi mu szefami kuchni.

Rozrywka

W pakiecie wakacyjnym znajdują się występy cyrkowe i akrobacyjne w wykonaniu utalentowanej trupy – przedstawienia te są przeznaczone wyłącznie dla gości U Coral Beach Club Eilat Ultra All-inclusive. W hotelu organizowane są musicale i wszelkiego rodzaju zajęcia dla najmłodszych, w tym warsztaty kulinarne oraz ekscytująca gra odkrywcza „Dookoła świata”, która pomaga dzieciom zdobyć wiedzę o różnych krajach poprzez zbieranie pieczątek w specjalnym paszporcie i zdobywanie upominków.

Sport i zajęcia

W U Coral Beach Club Eilat Ultra All-inclusive łatwo jest utrzymać formę, jednocześnie dobrze się bawiąc. Pakiet wakacyjny, który rezerwujesz, umożliwia Ci udział w zajęciach sportowych, takich jak, między innymi, nurkowanie z rurką, windsurfing, łucznictwo, tenis, piłka nożna czy siatkówka. Latający trapez to kolejne ekscytujące przedsięwzięcie dla odważniejszych poszukiwaczy przygód. Znajdziesz tu też okazję, by potańczyć i wszelkiego rodzaju inne praktyczne warsztaty, które umilą Twój dzień.