Wprowadź miejsce docelowe, aby rozpocząć wyszukiwanie
2 MAR-3 MAR
1 Pokój, 2 Goście
Kod promocyjny
Ważny kod promocyjny
Gwarancja najlepszych cen

Spotkania i wydarzenia w
U Coral Beach Club Eilat Ultra All Inclusive

W hotelu tym znajduje się kilka wewnętrznych pokojów i sal na małe oraz średnie imprezy, a także odkryty taras nad morzem. Miejsce na zewnątrz to popularny wybór na przyjęcia koktajlowe, wystawy i pokazy na żywo. W salach wewnętrznych można zorganizować ciche spotkanie dla zażyłego tłumu lub konferencję dla setek uczestników.

Sale konferencyjne

Spotkania i konferencje

W hotelu znajduje się prywatny kompleks plażowy, odpowiedni na wesela, przyjęcia koktajlowe i pokazy na żywo. W wewnętrznej sali Almog można organizować spotkania biznesowe. W hotelu tym znajduje się także duża sala wewnętrzna na seminaria, konferencje i uroczystości. Zespół od planowania spotkań i imprez pomoże Ci zorganizować idealną imprezę. Możecie wspólnie wybrać miejsce, wystrój i rozmieszczenie gości. Catering i sprzęt audiowizualny także są dostępne na życzenie.
35
480
220
480
150

Zgłoś prośbę o wydarzenie

Chętnie Państwu doradzimy i zaplanujemy kolejne wydarzenie. Prosimy o podanie kilku informacji o Państwa wydarzeniu lub konferencji, a nasz zespół konferencyjny i eventowy Leonardo Hotels skontaktuje się z Państwem.
meetings-form-background

Informacje o spotkaniu

U Coral Beach Club Eilat Ultra All Inclusive x

Dane kontaktowe