Wprowadź miejsce docelowe, aby rozpocząć wyszukiwanie
22 CZE-23 CZE
1 Pokój, 2 Goście
Kod promocyjny
Ważny kod promocyjny
Gwarancja najlepszych cen

All-inclusive w U Splash Resort

U Splash Resort Eilat to oferta all inclusive dla całej rodziny. Rezerwując pokój, możesz cieszyć się wszystkimi udogodnieniami, nie martwiąc się o nocleg, jedzenie, napoje ani rozrywkę. Z większości obiektów można również korzystać bezpłatnie w ramach systemu all inclusive. Oznacza to, że jako nasz gość masz bezpłatny dostęp do sauny suchej i mokrej, sprzętu fitness, basenów i parku wodnego.  
 

Oferta kulinarna all inclusive

Nasza restauracja i bary pozostają do dyspozycji gości od wczesnych godzin porannych do wieczora. Sałatki, wysokiej jakości wędliny, produkty mleczne i ciepłe posiłki są dostępne codziennie na śniadanie, lunch i kolację w ramach programu all inclusive. Jeśli poczujesz pragnienie, możesz też zamówić ulubione lokalne drinki bezalkoholowe lub alkoholowe z baru. 

Rozrywka all inclusive

Nie przegap naszych cotygodniowych programów rozrywkowych, odpowiednich dla całej rodziny i właściwych dla wieku, które stanowią część oferty all inclusive w U Splash Resort Eilat. Obejrzyj show z muzyką, tańcem, grami i dowcipami. Uśmiech gwarantowany.