Wprowadź miejsce docelowe, aby rozpocząć wyszukiwanie
15 CZE-16 CZE
1 Pokój, 2 Goście
Kod promocyjny
Ważny kod promocyjny
Gwarancja najlepszych cen

SPA w U Splash Resort

Zapomnij o stresach i zmartwieniach i zrelaksuj się w nowym spa w U Splash Resort Eilat. Wybierz jeden z naszych wyjątkowych masaży lub poproś o zabieg dostosowany do Twoich potrzeb. Gabinety zabiegowe odznaczają się uporządkowanym wystrojem w kojących kolorach, utrzymanym w tej samej kolorystyce, która sprawia, że każdy pokój w kurorcie stanowi osobistą przystań wellness dla każdego gościa. 

Oprócz zabiegów pielęgnacyjnych dla ciała i skóry goście będą mogli bezpłatnie skorzystać z sauny mokrej i suchej oraz natrysków z hydromasażem. 

Na terenie kurortu znajduje się też sala fitness z nowoczesnym sprzętem, dzięki której goście, którzy nie chcą rezygnować z codziennych ćwiczeń, mają zapewniony odpowiedni trening na czas pobytu.

Spa i strefy fitness w ośrodku U Splash Resort Eilat są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Dostęp do sauny suchej i mokrej oraz nowoczesnej sali do ćwiczeń jest bezpłatny dla osób powyżej 18. roku życia, zaś zabiegi spa i masaże są dostępne tylko za dodatkową opłatą.  

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-środa: 10:00 – 18:00
Czwartek: 12:00 – 18:00
Piątek i sobota: zamknięte
Niedziela: 12:00 – 18:00
 

Rezerwuj bezpośrednio i uzyskaj 10% zniżki

Dołącz do Leonardo AdvantageCLUB już dziś, jest to darmowe i łatwe!
Zacznij zarabiać już teraz i zbieraj punkty dla bezpłatnego pobytu w jednym z naszych hoteli Leonardo.

Masz już konto?
Gwarancja niskich cen
Bezpieczna płatność online
Brak ukrytych opłat za rezerwację
Masz już konto?