Wprowadź miejsce docelowe, aby rozpocząć wyszukiwanie
15 CZE-16 CZE
1 Pokój, 2 Goście
Kod promocyjny
Ważny kod promocyjny
Gwarancja najlepszych cen

Restauracje i bary

Restauracja w U Splash Resort Eilat zapewnia kulinarną ofertę all inclusive, obejmującą szeroki wybór dań serwowanych od śniadania do późnych godzin wieczornych. W ramach oferty all inclusive możesz też delektować się różnymi przekąskami oraz lokalnymi napojami alkoholowymi i bezalkoholowymi serwowanymi w barach znajdujących się na terenie ośrodka. 
 

Bar w lobby

Elegancki i bezpretensjonalny bar w holu to doskonałe miejsce na nieformalne rozmowy z przyjaciółmi lub innymi gośćmi kurortu. Zamówisz tam herbatę, kawę lub inne napoje, a także drinki bezalkoholowe i alkoholowe. 
 

Bar z przekąskami

Przy dużym odkrytym basenie znajduje się letni bar, w którym zakupisz lody na patyku, sałatki owocowe oraz napoje, w tym drinki bezalkoholowe i alkoholowe. Wypij zimne piwo lub koktajl i ciesz się orzeźwiającą atmosferą nad wodą i pod palmami. 

Restauracja

Główna jadalnia jest jasna i przestronna, wyłożona terakotą, kamieniem i drewnem w ciepłych odcieniach, które razem tworzą przyjemną atmosferę. Wybór żywności jest na tyle zróżnicowany, że zadowoli zarówno wegan, wegetarian, jak i osoby jedzące mięso. Na życzenie oferujemy też specjalne dania dla osób o wyjątkowych potrzebach żywieniowych. 

Rezerwuj bezpośrednio i uzyskaj 10% zniżki

Dołącz do Leonardo AdvantageCLUB już dziś, jest to darmowe i łatwe!
Zacznij zarabiać już teraz i zbieraj punkty dla bezpłatnego pobytu w jednym z naszych hoteli Leonardo.

Masz już konto?
Gwarancja niskich cen
Bezpieczna płatność online
Brak ukrytych opłat za rezerwację
Masz już konto?