Wprowadź miejsce docelowe, aby rozpocząć wyszukiwanie
22 CZE-23 CZE
1 Pokój, 2 Goście
Kod promocyjny
Ważny kod promocyjny
Gwarancja najlepszych cen

Zajęcia dla dzieci w U Splash Resort

U Splash Resort Eilat oferuje swoim gościom szereg zajęć i wycieczek po okolicy. W recepcji można poprosić o zorganizowanie przejażdżki na wielbłądach lub wycieczki jeepami po południowej części pustyni Negew. Goście ośrodka mogą bezpłatnie korzystać z parku wodnego, klubu dla dzieci z grami zręcznościowymi i innymi atrakcjami oraz wyjątkowego programu rozrywkowego. 
 

Park wodny U Splash

Park wodny jest zamknięty na okres zimowy i zostanie ponownie otwarty w kwietniu 2022

Najpopularniejszy obiekt rozrywkowy dostępny w U Splash Resort Eilat, park wodny U Splash, oferuje pięć zjeżdżalni o różnych rozmiarach i poziomach trudności oraz zakątek z zabawami wodnymi dla najmłodszych zwany Wyspą Skarbów. Dorośli mogą oddawać się relaksowi na leżakach, podczas gdy młodzi odkrywcy będą bawić się w wodzie. Wszyscy goście hotelowi otrzymują bezpłatnie bilety do parku wodnego. Z kolei osoby niebędące gośćmi muszą zapłacić pełną cenę biletu. 

Klub dziecięcy

Specjalne, wydzielone piętro ośrodka służy jako miejsce rozrywki dla dzieci i nastolatków, oferujące gry elektroniczne, zręcznościowe oraz tradycyjne, a także szeroki wybór zajęć dla młodszych gości. Obszary odpowiednie dla poszczególnych grup wiekowych zostały jasno wydzielone.  

Rozrywka

Zapraszamy do zapoznania się z programem rozrywkowym ośrodka ustalanym na cały tydzień, aby dowiedzieć się, jakie niespodzianki czekają na Ciebie w hali rozrywkowej ośrodka podczas Twojego pobytu. W programie znajdują się m.in. regularne przedstawienia rodzinne, pokazy i inne zajęcia dla wszystkich grup wiekowych. 


 

Rezerwuj bezpośrednio i uzyskaj 10% zniżki

Dołącz do Leonardo AdvantageCLUB już dziś, jest to darmowe i łatwe!
Zacznij zarabiać już teraz i zbieraj punkty dla bezpłatnego pobytu w jednym z naszych hoteli Leonardo.

Masz już konto?
Gwarancja niskich cen
Bezpieczna płatność online
Brak ukrytych opłat za rezerwację
Masz już konto?